Главная » 2015 » Січень » 30 » Незамінний помічник в дорозі - кофр
11:03
Незамінний помічник в дорозі - кофр

На сьогоднішній день багато людей купують мотоцикли, виходячи з власних потреб чи бажань. Це і люди, які люблять подорожувати (а мотоцикл в цьому сенсі дуже вигідне рішення), і екстремали, які люблять гострі відчуття, і звичайні жителі сільської місцини, де така річ, як мотоцикл, надзвичайно полегшує життя, та багато інших.

Купуючи мотоцикл варто пам’ятати, що краще довіритись мотомагазину, ніж купувати таку річ «з рук». Адже в більшості випадків якщо мотоцикл був у використанні і тепер підлягає продажу, швидше за все він має певні пошкодження або перебував у ремонті. Така техніка є непередбачуваною у будь-якому випадку. А цей фактор є дуже принциповим, оскільки від рівня безпеки мотоцикла прямим чином залежить ваше життя. Тому краще довіритись магазинам, які займаються продажем мотоциклів, які ще не були у використанні. Так ви забезпечите власну безпеку і будете впевнені у справності вашого байку.

Одним з небагатьох недоліків мотоцикла є відсутність вбудованого багажника, що може викликати незручності у певних ситуаціях. Проте, на сучасному рівні розвитку технологій було би дивним, якби не було жодного вирішення цієї проблеми. І таким «рятівником» є кофр – причіпний багажник до мотоциклу.

Який кофр обрати?

На сьогодні розмаїття кофрів є просто величезним. Їх розрізняють за такими критеріями:

  1. За вагою (на яку вагу розраховані).

Варто пам’ятати, що зі збільшенням вагового еквіваленту зростає розмір самого багажника. А чим більший багажник, тим ширшим буде мотоцикл, а відповідно, зменшиться його швидкість.

  1. За матеріалом (з якого зроблені):
  • полотняні
  • пластмасові
  • металеві

Полотняні і пластмасові кофри відрізняються порівняно низькою ціною, але вони не є практичними у використанні і потрібно бути готовими до того, що такі багажники швидко зношуються. Що ж стосується металевих (переважно зі сталі), такий кофр служитиме вам значно довше, не змінить форму і забезпечить більш якісне зберігання ваших речей.

Також варто звернути увагу і на замок багажника. Оскільки особливістю пересування на байку є швидкий рух і різкі повороти. А тому для запобігання втрати речей обирайте кофр із якісним замком.

Для зберігання документів та інструментів існують невеликі бічні багажники. Вони є дуже зручними і майже непомітними.

Отже, обираючи кофр, варто звертати увагу як на його основні характеристики так і на ваші власні потреби. Такий вибір буде найбільш оптимальним.

 

 

Категория: Безопасность | Просмотров: 584 | Добавил: MEDVED | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar