Главная » 2016 » Січень » 27 » Причіпний мотобагажник
19:06
Причіпний мотобагажник

Кожен, хто має такий вид транспорту, як мотоцикл, стикався з проблемою нестачі місця для речей. Питання відсутності багажного відділення є досить актуальним, оскільки дуже незручно водити байк з рюкзаком або сумкою за плечима. Але в той же час, наявність вбудованого багажного відділення змінила би форму байка – він став би ширшим, а це вплинуло б на його маневреність і швидкість. Та й далеко не завжди виникає потреба у перевезенні якогось багажу мотоциклом.

Але вирішення цієї проблеми є: був створений причіпний багажник – кофр. Тепер це один з аксесуарів мотоцикла, який має багато варіацій у формі, матеріалах, розмірах та оформленні.

Види кофрів

Загалом кофри діляться на три категорії:

  1. Бокові кофри. Виглядають як дві сумки по обидва боки від мотоцикла, скріплені ременями між собою. Виготовляються переважно з м’яких матеріалів – шкіра, тканини, або з пластика.
  2. Задні кофри. Виглядом нагадують сумку-сундук. Розташовується на задньому сидінні байкера. Характеризується найбільшою місткістю, практичністю і функціональністю серед інших багажників. Виготовляються такі кофри переважно з твердих матеріалів - з металу або з пластмаси.
  3. Центральні кофри. Виглядає такий багажник як сумка, що кріпиться на бак за допомогою ременів. Виготовляють з міцних полотняних матеріалів, наприклад, з поліестеру.

Що стосується матеріалів, з яких виготовляють кофри, найшвидше зношуються полотняні багажники. Пластмасові ж дуже часто тріскаються, наприклад, коли попаде каміння під час руху. Найякіснішими є металеві багажники.

Також під час купівлі кофра варто звертати увагу на якість кріплення і замків, щоб не виникло проблем під час поїздки, адже буде зовсім неприємно, якщо під час крутого повороту багажник відчепиться або розкриється і доведеться збирати речі.

Де купити причіпний багажник?

Загалом причіпні багажники можна купити в спеціалізованих спортивних і мотоонлайн магазинах, які пропонують покупцеві величезний асортимент найрізноманітніших кофрів, серед яких вам точно вдасться обрати той, що підходить саме вам.

Іноді в магазинах можна зустріти мотоцикли на продаж із кофром в комплекті. Проте, таке буває не так часто, та й сам мотоцикл може не підходити вашим потребам, а обирати мотоцикл лише за комплектацією аксесуарамибуло б неправильно. Деякі магазини (онлайн) пропонують виготовити оригінальний кофр бажаної форми і з потрібним малюнком. Тож, варто приділити достатню увагу питанню купівлі мотобагажника, і він слугуватиме вам дуже довго.

Категория: Тюннинг | Просмотров: 179 | Добавил: MEDVED | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar