[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум Шкода Клуба » Общие вопросы » Законодательство. Юридические вопросы » Подскажите плиз по продаже авто (просто не в курсе)
Подскажите плиз по продаже авто
BESДата: Пятница, 13 Сентябрь 2013, 13:30 | Сообщение # 1
"Спокойный админ (Хранитель)"
Web Admin
Сообщений: 1357
откуда: Донецк - Украина
авто: Skoda A5 2.0 FSI
Награды: 157
Skoda рейтинг: 7442
Если одно авто в год продается сколько продавец должен денег государству заплатить? И как оценивается авто, чтобы потом государство не предъявило недоплату налогов?
Просто на меня резко вышли сегодняшние хозяйва "моего" авто ВАЗ 21114, которое сначала я продал по доверенности, а потом его еще раз перепродали так же), чтобы я им дал генералку. Я сказал, что фиг вам, типа нужно снимать с регистрации. Вот и не хочу попасть на деньги по налогам. А снимать с регистрации уже завтра (резкие блин)



Евгений 北京譜儀 US7ITT тел.: кому надо, тот и так знает. Для меня здесь все свои. Сайтик
Дураков на свете мало, но расставлены они так грамотно, что встречаются на каждом шагу.
Мир раскололся на педиков и реальных их врагов
прочитаешь одну книгу у тебя будет мнение автора, прочитаешь сто появится свое © Kaban

 
DiSiДата: Пятница, 13 Сентябрь 2013, 15:37 | Сообщение # 2
"СURRENTLY BANNED"
Модератор
Сообщений: 10236
откуда: АА****ОК
авто: немашина
Награды: 20
Skoda рейтинг: 3011
BES,

Стаття 173. Порядок оподаткування операцій з продажу або обміну об'єктів рухомого майна

173.1. Дохід платника податку від продажу (обміну) об'єкта рухомого майна протягом звітного податкового року оподатковується за ставкою, визначеною в пункті 167.2 статті 167 цього Кодексу.

Дохід від продажу (обміну) об’єкта рухомого майна (крім легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів) визначається виходячи з ціни, зазначеної у договорі купівлі-продажу (міни), але не нижче оціночної вартості цього об’єкта, визначеної згідно із законом.

( Абзац другий пункту 173.1 статті 173 в редакції Закону № 5413-VI від 02.10.2012 )

Дохід від продажу (обміну) легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда визначається виходячи з ціни, зазначеної у договорі купівлі-продажу (міни), але не нижче середньоринкової вартості відповідного транспортного засобу або не нижче його оціночної вартості, визначеної згідно із законом (за вибором платника податку).

( Абзац пункту 173.1 статті 173 в редакції Закону № 5413-VI від 02.10.2012 )

щокварталу центральним

мотоциклів, мопедів визначається

Середньоринкова вартість легкових автомобілів,

органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері економічного розвитку, у порядку , встановленому Кабінетом Міністрів України (для кожної марки, моделі таких транспортних засобів з урахуванням року випуску та пробігу, на підставі аналізу фактичних цін продажу відповідних транспортних засобів), і оприлюднюється на офіційному веб-сайті цього органу в режимі вільного доступу до 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом.

( Абзац пункту 173.1 статті 173 в редакції Закону № 5413-VI від 02.10.2012 )

173.2. Як виняток із положень пункту 173.1 цієї статті, дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню.

Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року двох та більше об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, підлягає оподаткуванню за ставкою, визначеною пунктом 167.2 статті 167 цього Кодексу.

( Пункт 173.2 статті 173 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3609-VI від 07.07.2011; в редакції Закону № 5413-VI від 02.10.2012 )

один в год без налога, два и больше по ставке 5 %



US8IJN

 
Форум Шкода Клуба » Общие вопросы » Законодательство. Юридические вопросы » Подскажите плиз по продаже авто (просто не в курсе)
Страница 1 из 11
Поиск: