Главная » 2009 » Лютий » 5 » проект письма и приложение для сбора подписей
16:07
проект письма и приложение для сбора подписей
(проект)

Президенту України Ющенко В.А.
Голові Верховної Ради України Литвину В.М.
Прем’єр-міністру України Тимошенко Ю.В.

Звернення.

Шановні Віктор Андрійович, Володимир Михайлович, Юлія Володимирівна!
25 грудня 2008 року Верховна Рада України ухвалила підвищення податку з власників транспортних засобів, згідно яким податок з власників авто з об’ємом двигуна від 2,2 до 3,0 л підвищується до 75 грн за 100 см3, а для об’єму двигуна більше 3,0 літрів – до 120 грн зі 100 см3. Зокрема, мова йде про законопроекти №№ 3379 (імпортне мито), 3504 (акцизний збір), 3404 (транспортний податок). 
На перший погляд, ці закони стосуються лише власників дорогих автомобілів. Проте Верховна Рада не врахувала той факт, що в Україні підвищення торкнулось великої кількісті автомобілів, чия ринкова вартість складає 10-50 тис. грн., тобто власники цих автомобілів - люди середнього достатку, а зовсім не багатії. 
Зокрема власниками автомобілів УАЗ у більшості випадків є мешканці сільської місцевості, для яких це фактично єдиний доступний автомобіль високої прохідності, та станції «Швидкої допомоги». Але за новим законом виходить так, що за дешевий УАЗ треба платити податку у 10 разів більше, ніж за значно дорожчі автомобілі з моторами менше 2,2 л. 
Ми констатуємо, що вищі органи влади в країні не враховують інтересів спільноти автомобілістів, та розглядають їх як бездонний грошовий ресурс. Ми також впевнені, що наступним кроком стане підвищення податків на малолітражні авто. При цьому залишається незмінною заплутана та спрямована на хабарі система реєстрації автомобіля та проходження техоглядів, наші податки витрачаються на невідомі нам цілі та ін. Тому автомобільні клуби України, що об’єднують тисячі власників авто різних моделей по всій державі, сьогодні вийшли на масову акцію протесту та вимагають наступне:
- Відмінити нові ставки авто податків та встановити мораторій на їх підвищення мінімум на 5 років;
- Відмінити «лічильник» штрафів;
- Відмінити систему тимчасових реєстраційних талонів;
- Приняти найближчим часом Закон, що встановлює цільове використання транспортного податку виключно на будівництво та ремонт доріг.

В акції громадського протесту не бере участі жодна політична партія. Ми будемо продовжувати її до тих пір, поки наші вимоги не будуть виконані. Нагадуємо, що ми обрали вас для захисту наших інтересів. Тож захищайте їх, або залиште свої посади.

Від імені більш ніж п’ятдесяти автомобільних клубів України:Просмотров: 566 | Добавил: MEDVED | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar