Главная » 2009 » Липень » 28 » Октавия Скаут будет принимать участие в пробеге «49 параллель»
00:25
Октавия Скаут будет принимать участие в пробеге «49 параллель»
Ініціативна група Львівського клубу Оффроуд 4Х4, започатковує нову традицію для всіх хто небайдужий до долі України, під назвою «49 паралель».

49 паралель — найдовша паралель в Україні яка проходить по центру держави, яка єднає Східний та Західний кордон нашої держави!!!
Ідея: Журналісти Віктор Андріянов та Леонід Сотник у 1966 році вперше дослідили найдовшу паралель нашой держави. Пересувалися із крайньої Східної точки Луганської області (Городище) до кордону на Закарпатті мотоциклом із каляскою, автобусом, пароплавом, потягом та пішки. До наших днів дійшли щоденники та статті у республіканській пресі. Андріянов та Сотник намагалися максимально близько слідувати по паралелі, але погодні умови та бездоріжжя стали на заваді реалізації їх сміливого задуму.

Термін експедиції: З 1 по 14 серпня ентузиасти Львівського клубу OFFROAD LVIV 4Ч4 CLUB. Спробують повторити шлях журналістів.
Мета: Проїхати всією Україною мінімально відхиляючись від паралелі, створити новий туристичний маршрут, вивчити місцеві пам'ятки культури, природнного ландшафту і відкрити свою країну знову.
Короткий Опис:Подорож не є комерційною і має характер освітньої експедиції, що досліджує Україну. Оскільки мандрівка відбуватиметься вперше, у ній візьмуть участь 8 досвідчених екіпажей, серед яких буде представник донецького Skoda-Club Сергій Андріенко на автомобілі Skoda Octavia Scout. Одним із завдань екіпажей є фіксація та закладка печаток 49 -тої паралелі у місці її перетину з мередіанами. Всього 49 паралель перетинається 17-ма мередіанами. ( Послідовники експедиції, для командного заліку, повинні будуть знайти всі печатки, проставити штампи у маршрутних листах).
Девіз експедиції: Як карта ляже!
Підтримка: Телеканал «К1» — щоденні репортажі у програмі «Один День», Журнал «Україна За рулем» , Журнал «Фокус», Журнал «Мир Туризма», Радіостанція «Радіо ROKS Україна»

Категория: новости Skoda Auto | Просмотров: 707 | Добавил: MEDVED | Теги: s-andron, Skoda Club | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 1
avatar
1
+1
avatar